MOJITO

Mojito doskonale uzupełnia przestrzeń działania dynamicznych menedżerów, którzy odważnie kreślą wizje rozwoju i sukcesów. Nowoczesność daje niesamowite możliwości. Wiele wersji krzeseł, wyrafinowane materiały oraz najnowsze technologie w służbie ergonomii gwarantują perfekcyjne dopasowanie do potrzeb nowoczesnego biura. Intrygująca sylwetka, zaprojektowana przez Armina Sandera ze studia ITO Design, to śmiała odpowiedź na potrzeby najbardziej wymagających.

– Mechanizm synchroniczny w wersji konferencyjnej na stopkach. Funkcje mechanizmu:
a. regulacja odchylania siedziska i oparcia w zakresie: 3 stopnie siedzisko, 20 stopni oparcie,
b. automatyczna regulacja siły odchylania oparcia,
c. możliwość ustawienia kąta odchylania oparcia w 5 zakresach,
d. podnośnik z funkcją pamięci obrotu i wysokości (po wstaniu z krzesła wraca ono automatycznie do pierwotnej pozycji)
– Mechanizm synchroniczny daje szerokie możliwości adaptacji do wagi i wzrostu użytkownika; zaprojektowany tak, aby minimalnie podnosił przód siedziska przy odchylaniu oparcia czyli nie odrywał nóg siedzącego od podłoża podczas ruchu. Dwie dźwignie umieszczone po obu stronach siedziska w zasięgu ręki zapewniają łatwą, intuicyjną obsługę. Funkcje mechanizmu:
a. synchroniczne odchylanie oparcia i siedziska w zakresie: 9 stopni siedzisko, 21 stopni oparcie,
b. możliwość blokady oparcia w 5 pozycjach,
c. regulacja głębokości siedziska z 7 pozycjami blokowania, umożliwia optymalne podparcie ud,
d. precyzyjna, bezstopniowa regulacja siły odchylania oparcia za pomocą łatwego w użyciu, ergonomicznie ukształtowanego pokrętła znajdującego się z prawej strony siedziska,
e. zabezpieczenie antishock uniemożliwiające uderzenie oparcia w plecy po zwolnieniu mechanizmu,
f. możliwość niezależnego odchylania siedziska w kierunku przeciwstawnym do oparcia w zakresie 5 stopni.

[wpdm_package id=’12952′]

– Pięcioramienna podstawa zapewniająca maksymalną stabilność krzesłu. Wykonane z aluminium ramiona wyposażone są w plastikowe nakładki zapobiegające porysowaniu się podstawy w trakcie użytkowania. Opcjonalnie podstawa estetycznie wykończona drewnem w kolorze korespondującym z pozostałymi elementami drewnianymi (dot. wersji z drewnianym oparciem).
– Kółka o dużej średnicy (65 mm), dzięki którym krzesło porusza się bardzo lekko po wszystkich powierzchniach. Automatyczny hamulec zapobiega odjechaniu krzesła w momencie wstawania. Możliwość wyboru kółek do miękkich lub twardych podłóg.
– Podnośnik pneumatyczny umożliwia płynną regulację wysokości siedziska oraz dodatkowe miękkie amortyzowanie podczas siadania.
– 2 rodzaje podłokietników:
a. podłokietniki stałe z nakładkami tapicerowanymi lub z eleganckimi nakładkami drewnianymi, korespondującymi z kolorem tyłu oparcia,
b. podłokietniki regulowane w trzech płaszczyznach (3D) gwarantują użytkownikowi komfortowe podparcie nadgarstków, przedramion i ramion. Nakładki podłokietników wykonane z trwałego miękkiego poliuretanu.
– System podparcia lędźwi z regulacją w dwóch płaszczyznach pozwala dostosować kształt oparcia w odcinku lędźwiowym, zapewniając komfortową pracę. W wersji krzesła z oparciem siatkowym system podparcia lędźwi jest mechaniczny, w wersji z oparciem drewnianym, pneumatyczny (system poduszek powietrznych).
– Ruchomy zagłówek regulowany w płaszczyźnie przód/tył umożliwia optymalne dostosowanie do indywidualnych wymagań. Opierając głowę odciążysz barki i kręgosłup.
– Najwyższe standardy ergonomii, kształt oparcia idealnie dopasowuje się do kształtu pleców siedzącego, wspierając wrażliwe części kręgosłupa.
– Podłokietniki są regulowane w trzech płaszczyznach (3d) umożliwiając optymalne dostosowanie ich do wymagań użytkownika.
– Regulowany w płaszczyźnie przód/tył zagłówek daje pewne podparcie kręgosłupa szyjnego i głowy.