0   /   100
Boxi

BOXI

Przewiń w dół

BOXI: nieograniczone możliwości

Orga Tower BOXI to proste i uniwersalne rozwiązanie zaprojektowane tak, aby pomieścić wszystkie niezbędne artykuły biurowe potrzebne na co dzień w biurze. Dzięki swojej pojemności można go dostosować do konkretnych potrzeb pracowników w zakresie przechowywania i mieć pewność, że wszystkie niezbędne rzeczy będą w zasięgu ręki. BOXI sprawia, że indywidualne miejsce pracy jest dobrze zorganizowane i atrakcyjne.

 

10
Kolorów melaminy
4
Kolory metali
5
Kolorów HPL
10
Lat gwarancji

Elastyczny

Wybierz preferowaną wysokość BOXI: wysokości 740 mm może służyć jako przedłużenie przestrzeni roboczej standardowego biurka, natomiast opcje 1090 mm lub 1200 mm będą doskonałym dodatkiem do biurek z regulacją wysokości. Dodatkowo mogą zostać zaadaptowane jako forma rozdzielenia powierzchni biurowej. BOXI z półkami można ustawić w wersji prawostronnej lub lewej, dzięki czemu można je łatwo przearanżować, jeśli zdecydujesz się na zmianę układu stanowisk pracy.

Wszechstronny

BOXI charakteryzuje minimalistyczny styl dzięki czemu doskonale komponuje się z różnorodnymi wnętrzami biurowymi. Jest to przyciągający wzrok dodatek do przestrzeni pracy. BOXI może służyć jako uniwersalny mebel do przechowywania, który wprowadza ciekawy akcent do przestrzeni biurowej. Użyj doniczki, aby przekształcić BOXI w zielone wyspy z roślinami, które będą dla pracowników doskonałym dodatkiem cieszącym oczy i wprowadzającym domową atmosferę.

Konfigurowalny

BOXI daje możliwość wyboru kilku opcji wnętrza. Wybierz pojemne półki lub uniwersalne szuflady na dokumenty, małe półki z tapicerką lub małe szuflady do przechowywania drobnych przedmiotów. BOXI idealnie nadaje się do przechowywania rzeczy osobistych, wiszących ubrań czy toreb. Opcja z gniazdami USB pozwala naładować urządzenia mobilne. BOXI ułatwi Ci codzienne zadania biurowe w Twoim miejscu pracy.

Wykorzystaj w pełni wszystkie dostępne opcje