0   /   100

Krzesła biurowe WIND Narbutas – nowa kolekcja

Zacznij czytać

Znasz kolekcję foteli do pracy WIND Narbutas? To wygodne i ergonomiczne krzesła biurowe, które podbiły serca użytkowników. Dzięki możliwości regulacji we wszystkich poziomach pozwalają one na dostosowanie do potrzeb nawet najbardziej wymagających Klientów. Płynnie ustawiania wysokość krzesła, dopasowujące się do pleców, ergonomiczne oparcie, czy też przesuwne podłokietniki wspomagają dynamiczne środowisko pracy, nie wymagając wielu skomplikowanych zabiegów. Zastosowanie przewiewnego materiału z siatki w oparciu fotela gwarantuje komfort użytkowania nawet w najbardziej gorące dni i to przez wiele godzin w każdym biurze. Odwiedź nasz salon w Łodzi – przekonaj się o ich wygodzie.

Projektowanie przestrzeni biurowej z ergonomią

W biurze spędzasz większość dnia. To miejsce Twojej pracy, w którym w szczególny sposób warto, a nawet trzeba zadbać o komfort. Niewygodne krzesło nie tylko gwarantuje ból pleców czy karku, ale też powoduje problemy z krążeniem, bóle głowy i wiele innych dolegliwości. A przecież zależy Ci na przychodzeniu do pracy w pozytywnym nastroju. Wyobraź sobie teraz, że wielogodzinne siedzenie wcale nie musi oznaczać tego wszystkiego. Meble Narbutas, w szczególnie krzesła WIND to odpowiedź na potrzeby nowoczesnego pracownika, poszukującego wygody, a także funkcjonalności w przestrzeni biurowej.

Wygodne krzesła do Twojego biura

Szukasz krzeseł do funkcjonowania w różnych przestrzeniach? Sprawdź nowe modele od WIND Narbutas! Od teraz znajdziesz u nas również krzesła tapicerowane, a także wysokie obrotowe, wprost idealne do biurek z regulowaną wysokością. Polecamy także modele pracownicze oraz do sal konferencyjnych. Już teraz możesz wybrać spośród krzeseł na podstawie jezdnej, z płozą lub na 4 nogach. Wysoka jakość zastosowanych przy ich produkcji materiałów, nowoczesny design i, przede wszystkim, ergonomiczność sprawiają, że nie tylko podczas pracy, ale też w czasie spotkań możesz cieszyć się produktami w naturalny sposób wspierającymi Twoją postawę.

Krzesła biurowe dla Klientów z całej Polski – Wrocławia, Warszawy, Krakowa

Krzesła Narbutas WIND to produkt litewskiej firmy z ponad 20-letnim doświadczeniem w tworzeniu rozwiązań dla przestrzeni użytkowych. Oprócz bogatej oferty foteli znajdziesz tu również meble biurowe, stworzone z myślą o designerskich wnętrzach. Firma stawia przede wszystkim na wygodę użytkowników, dostosowując proponowane rozwiązania nie tylko do nowoczesnych trendów, ale też zwracając szczególną uwagę na dbałość o zdrowie Klientów. Teraz także Ty możesz przekonać się o tym, jak komfortowe może być miejsce twojej pracy. Zajrzyj na stronę naszego sklepu w Łodzi.