ECONOMIC

Meble biurowe Economic to tanie i dostępne w krótkim terminie wyposażenie biura w podstawowe modele biurek i szaf pracowniczych. Biurka Economic są dostępne z blatem prostokątnym lub kształtowym. Szafy występują jako zamykane na klucz, lub otwarte i półotwarte regały. Jakość ekonomicznym mebli nie różni się zanadto od systemów droższych, a ich atrakcyjna cena wynika z prostej stylistyki i ogromnej popularności.

Biurka biurowe dla pracowników Economic są sposobem na proste i szybkie wyposażenie stanowiska pracy w solidne meble. Płytowa konstrukcja jest odporna na użytkowanie. Nogi biurka co jest rzadkością w tańszych systemach mebli biurowych posiadają możliwość regulacji – bardzo istotną w starszych, nierównych pomieszczeniach. System Economic zawiera dość szeroką gamę dostępnych wymiarów i kolorów, ponadto najpopularniejsze z nich są dostępne „od ręki”.

Biurka łukowe Economic cechują się jeszcze lepszym niż proste stosunkiem ceny do jakości. Za podobny budżet zyskujemy większą powierzchnię roboczą, możliwą do rozbudowania o szafki przybiurkowe, przystawki i kontenerki z szufladami.

Niewątpliwym atutem biurek Economic zarówno kształtowych jak i prostych jest możliwość uzupełnienia ich o elementy dodatkowe typu: szuflada pod klawiaturę czy podstawka mobilna pod komputer.

Stoły biurowe Economic są uniwersalnym meblem wybieranym zarówno do sal konferencyjnych jak i do jadalni, stołówek czypomieszczeń do pracy wspólnej. Ich modułowość pozwala na kreowanie dowolnych układów w zależności od kształtu pomieszczenia czy ilości osób.

Szafy aktowe Economic w bezpieczny sposób mieszcząwszystkie niezbędne w biurze dokumenty, segregatory i materiały. Występują w wersji zamykanej na klucz, otwartej jako regały lub półotwartej. Półki szaf są zabezpieczone przed wypadaniem. Ich fronty mogą występować w wersji przeszklonej.