ERANGE

Cenimy wymagających Klientów. Dbamy o szczegóły. Dlatego w londyńskim Platform Studio powstał eRange – system mebli gabinetowych BN Office Solution. W oparciu o modernistyczne idee Bauhausu i w służbie funkcjonalizmu powstał system zamknięty w niezwykłej, pełnej stylu formie. Prezentujemy dynamiczne rozwiązanie dla tych, którzy wymagają od innych, ale potrafią też wymagać od siebie.
Jego twórcy mówią o nim: eRange to system współczesny, ale ponadczasowy. Litera „e” nawiązuje do elektroniki, ale oznacza też esencjonalny. eRange to system wystudiowany, nowoczesny i dyskretny. Czysta forma elegancji. W eRange najwyższa jakość to standard.
Twórcza praca wymaga stymulacji, a otoczenie powinno wspierać powstawanie śmiałych i misternych koncepcji. Twoje miejsce musi mieć osobowość – z odwagą podkreślać, kim jesteś. Pokazywać, że cenisz wyzwania. Niech będzie współczesne, ale eleganckie i ponadczasowe. Połączenie czerni i forniru wybierają ludzie świadomi i odważni, otwarci na nowe perspektywy. Takie zestawienie w połączeniu z nowoczesną linią mebli tworzy śmiałe i dynamiczne wnętrze.
eRange to rozwiązanie dla profesjonalnych wizjonerów, takich jak Ty.
Dążysz do perfekcji. Doceniasz to, co świetne, dostrzegasz doskonałość i wiesz, co jest ledwie dobre. To ostatnie Cię nie interesuje.

[wpdm_package id=’12994′]

eRange stworzyli perfekcjoniści z myślą o ludziach takich, jak oni sami. W londyńskim studio powstały meble piękne i funkcjonalne. eRange współdziała i stanowi wsparcie Twojej pracy – pasuje do Ciebie. Zapewnia komfort, pozwalając bez przeszkód rozwijać się Twojemu talentowi. To Twój wierny partner w drodze do prawdziwego sukcesu. Komfort i estetyka idą ze sobą w parze, zapewniając Ci luksus, na który zasługujesz.
Stanowczy, zdecydowany, konsekwentny – taki jest świat biznesu. Taki jest też eRange. Bezkompromisowy, gdy chodzi o styl, ale chętny do współpracy i podejmowania jasno określonych zadań.
Gabinet eRange, utrzymany w czerni i bieli, jest wyrazisty i funkcjonalny. Wszystkie jego elementy – porty elektryczne i przemyślane schowki – spełniają swoje zadanie, stanowiąc przy tym część estetycznej całości. eRange to przejrzysty system, który tworzy wyrafinowaną i praktyczną przestrzeń – idealne miejsce biznesowych spotkań i negocjacji. eRange to rozwiązania dla tych, którzy luksus biorą za standard.
Gabinet wypełniony pozytywną energią, pobudzający do działania, gdzie dominuje optymizm. Idealne miejsce dla kreatywności i innowacyjności. Rozwiązanie dla profesjonalistów, którzy smak sukcesu poznali bardzo wcześnie i nadal się nim cieszą.
Dzisiejszy świat stwarza możliwości błyskawicznego rozwoju. Tylko niektórzy potrafią je właściwie wykorzystać. eRange to system gabinetowy, w którym mogą dać wyraz swojemu niezwykłemu talentowi i umiejętnościom. Tworzy przestrzeń dla osób kreatywnych i bezpretensjonalnych. Jest taki jak oni – jasny, konsekwentny i przemyślany.