SQART MANAGERIAL

Elastyczność to najważniejsza cecha SQart. Dlatego poszerzyliśmy system o nowe elementy tworzące wersję gabinetową systemu -SQart Managerial. Zbudowane na nodze płytowej meble pozwalają wyróżnić w biurowej przestrzeni część przeznaczoną dla managera. Nowe elementy SQart są bardziej stateczne, a nawet dostojne. Ale nadal pracują dla Ciebie – w służbie wygody, funkcjonalności i mobilności.
Niezależnie od tego, pod jakim kątem spojrzeć SQart jest doskonały. To system meblowy dopasowany do wszystkich wymagań. Projektanta, bo oferuje niezliczone rozwiązania funkcjonalne. Sprzedawcy, bo zestawienia komponuje się z elementów prostych, wygodnych i dostarczanych błyskawicznie. I w końcu Klienta, bo przy doskonałej jakości SQart to system bardzo ekonomiczny. Teraz SQart spełni również oczekiwania nawet najbardziej wymagających managerów – tworzy stabilną i bardzo wygodną podstawę pracy dla Ciebie i całego Twojego zespołu.
Biuro jednoosobowej firmy, samodzielnego prawnika, konsultanta czy doradcy personalnego zaprojektowano jako pomieszczenie, w którym znajduje się gabinet oraz stół konferencyjny. Duży nacisk został położony na jakość i estetykę wyposażenia. Minimalistyczny wystrój wskazuje na rzeczowość i fachowość właściciela biura. Projekt pomieszczenia stawia człowieka i jego kompetencje w centrum przestrzeni. Fornirowane biurko na drewnianych nogach oraz stół konferencyjny zachowują ten sam styl i charakter, dzięki czemu unika się hierarchizacji przestrzeni. Klient jest tutaj tak samo ważny, jak właściciel biura, a miejsce rozmów to jedynie przedłużenie stanowiska pracy specjalisty. Umieszczone w tle szafy są zarówno miejscem przechowywania dokumentów, jak i stanowią ramy, w które ujęty jest człowiek pracujący przy stole. Wykonane z wysokiej jakości materiałów stanowią doskonałą oprawę reprezentacyjną dla siedzącego za biurkiem menedżera.
Niewielki gabinet wymaga wiele pracy podczas aranżacji wnętrza. Najdrobniejsza część przestrzeni ma znaczenie i musi być optymalnie wykorzystana. Z SQart Managerial łatwo osiągnąć maksimum. SQart Managerial małą salkę konferencyjną zamienia w wygodne i przyjazne miejsce twórczych spotkań.

[wpdm_package id=’13006′]

Nieduży gabinet głównej księgowej przekształca w funkcjonalną przestrzeń pełną szafek, które nie przytłaczają a dają możliwość doskonałego uporządkowania dokumentów. Utrzymanie ładu w papierach staje się proste, ich segregowanie intuicyjne. To ułatwia dobre planowanie  pracy i zwiększa jej efektywność. Przestrzeń staje się zaś klarowna i zapraszająca. Dzięki temu ciężka praca jest po prostu wielką przyjemnością.
Są klienci zasługujący na szczególne wyróżnienie. Klienci zamożni, wymagający obsługi najwyższej klasy w najwyższej klasy wnętrzu. SQart Managerial jest rozwiązaniem dla firm, które chcą godnie przyjąć właśnie takich klientów. To meble stonowane, ale pełne eleganckich detali. Meble klasyczne, ale i nowoczesne. Meble przyciągające uwagę, ale nie krzykliwe. Budujące wnętrze z dobrym klimatem, ale nie narzucające się. Dzięki SQart Managerial stworzysz miejsce wyjątkowe i prestiżowe. Stworzysz przestrzeń, która będzie doskonałym, subtelnym uzupełnieniem najwyższej jakości obsługi i najwyższej klasy usług.
Doświadczenie jest ogromną zaletą. Udowadniamy to projektując i produkując meble SQart.
W każdej firmie pracownikiem równie cennym jak entuzjastyczna młodzież jest manager z długim stażem.  SQart Managerial to system idealny dla takich osób. Dobór szlachetnych i stonowanych materiałów podkreśla prestiż ludzi na kierowniczych stanowiskach. W meblach
SQart Managerial zadbaliśmy o każdy szczegół myśląc o wygodzie i dopasowaniu do specyficznych wymagań seniorów – potrzeby ciszy i spokoju, dobrego naświetlenia gabinetu i elastyczności pozwalającej na efektywny wypoczynek w czasie przerw w pracy.
SQart Managerial pozwala tworzyć w biurze intymne miejsca dopasowane do indywidualnych potrzeb konkretnych osób.  Dojrzali pracownicy mają specyficzne wymagania dotyczące aranżacji przestrzeni  – gdy będziesz o nich pamiętać zaskoczy Cię jakość i wydajność pracy seniora.Perfekcyjnie spasowane krawędzie poszczególnych elementów SQart Managerial już na wejściu prezentują solidność i dbałość o szczegóły podczas ich produkcji.