0   /   100
PRS Meble

O nas

Witamy w PRS Meble.

Jesteśmy zaufanym partnerem w dziedzinie mebli biurowych i projektowych. Od 2012 roku dostarczamy wysokiej jakości produkty renomowanych marek polskich i zagranicznych. Naszą misją jest spełnienie wszelkich potrzeb naszych klientów poprzez oferowanie rozwiązań meblowych doskonale dopasowanych do ich indywidualnych wymagań.

W PRS Meble jesteśmy dumni ze współpracy z wiodącymi polskimi i światowymi markami m.in. Nowy Styl, Narbutas, Euronova, Massoni, KUSH&CO. Dzięki temu jesteśmy w stanie zapewnić naszym klientom najwyższą jakość, nowatorskie wzornictwo i funkcjonalność. Zajmujemy się produkcją mebli na wymiar w tym projektowych, szaf w zabudowie, kuchni i wiele innych.

Wierzymy, że sukces naszej firmy opiera się na naszych pracownikach. Dlatego zatrudniamy zespół doświadczonych specjalistów, którzy posiadają wieloletnie doświadczenie w branży meblowej. Nasz zespół projektowy i doradczy jest gotowy służyć Ci profesjonalnym wsparciem, oraz pomocą przy rozwiązywaniu wszelkich wyzwań z jakimi się spotykasz.

Priorytetem dla nas jest zadowolenie klienta. Dlatego angażujemy się w zapewnienie najwyższej jakości obsługi, indywidualnego podejścia, oraz terminowej realizacji zamówień. Nasza pasja do mebli i chęć stworzenia funkcjonalnych i estetycznych przestrzeni pracy sprawiają, że jesteśmy idealnym partnerem dla firm, biur, instytucji oraz projektantów wnętrz.
Zapraszamy do kontaktu z naszym zespołem. Jesteśmy gotowi pomóc Ci w wyborze idealnych mebli, które spełnią Twoje oczekiwania w zakresie jakości, wygody i designu.

Wybrane rekomendacje

"Firma Proffice-Solutions Sp. z o.o. profesjonalnie wykonała swoje zadanie, począwszy od zaprojektowania i wizualizacji pomieszczeń biurowych na dostawie i montażu, zamówionych mebli kończąc. Firma wykazała się ponadto świetną organizacją robót i profesjonalnym wykonawstwem."

Zbigniew Barłóg - Prezes Zarządu, MetalBark
"Firmę wyróżnia solidność, profesjonalizm, które są połączone z osobistym zaangażowaniem we współpracę oraz wyczuleniem na indywidualne potrzeby klienta. Usługi świadczone były ku naszemu zadowoleniu, terminowo i bez jakichkolwiek zastrzeżeń. Dzięki temu Firma Proffice-Solutions zyskała u nas bardzo dobrą opinię pozwalającą polecić ją jako sprawdzonego Partnera…"

Piotr Kotras - Prezes, Torimex-Chemicals Ltd. Sp. z o.o.
"Przedsiębiorstwo Proffice-Solutions oprócz konkurencyjnej ceny, zaproponowało jako wartość dodaną profesjonalną usługę aranżacji wnętrz, jak i montaż mebli na terenie Spółki Clariant Polska. Z pełna odpowiedzialnością możemy polecić firmę Proffice-Solutions Sp. z o.o."

Mirosława Janiszewska - Zastępca Prezesa Zarządu, Clariant Polska Sp. z o.o.
"Prace montażowe zostały wykonane zgodnie z założonym harmonogramem i naszymi wymaganiami a współpraca przebiegała bezkonfliktowo i sprawnie… Pogodne i profesjonalne podejście pracowników Proffice-Solutions Sp. z o.o. do klienta gwarantuje firmie dobrą opinię"

Mariusz Kowalczyk - Prezes Zarządu, AZ Armaturen Polska Sp. z o.o.
"Chcemy podkreślić autentyczne zaangażowanie, profesjonalizm i wysokie kompetencje pracowników firmy Proffice-Solutions Sp. z o.o. Wszelkie wyznaczone przez nas zadania zostały wykonane rzetelnie i z dbałością o należytą jakość. Szczerze rekomendujemy przedsiębiorstwo Proffice-Solutions Sp. z o.o. jako godnego zaufania i zaangażowanego w projekt partnera."

Dariusz Milczarek - Prezes Zarządu, Sandler Training Polska Sp. z o.o.
"Polecamy firmę Proffice-Solutions jako rzetelnego i kompetentnego partnera w zakresie doboru mebli. Z powierzonych zadań wywiązała się szybko, rzetelnie i bez zastrzeżeń."

Krzysztof Świątczak - Prezes Zarządu, 3S IT
"Pragnę podkreślić wysokie kwalifikacje pracowników firmy Proffice- Solutions, wychodzących naprzeciw potrzebom klienta, zawsze znajdujących najlepsze rozwiązania dzięki swojej wiedzy doświadczeniu…"

Antonio Melone - Prezes Zarządu, Indesit
"Firma Proffice-Solutions, spośród tak szerokiego zakresu firm o podobnym charakterze działalności, wyróżniła się wysoką jakością usług oraz atrakcyjną ofertą cenową. Na podkreślenie zasługuje także miła i kompetentna obsługa, profesjonalizm oraz rzetelność kadry pracowniczej, która wykazała się zrozumieniem naszych potrzeb jako klienta."

Sylwia Świątczak - Manager ds. marketingu, Tree Development Group

Wybrane realizacje

Metalbark

Centrum Sportu Raszyn

Tarnowskie Góry

Generation Park B

Uniwersytet Warszawski

Sąd Apelacyjny w Łodzi

Partnerzy