0   /   100
Modus

MODUS LIGHT

Przewiń w dół

MODUS LIGHT: postaw na akustyczne detale wnętrza!

MODUS LIGHT to lekkie, dźwiękochłonne panele ścienne i sufitowe, które poprawiają akustykę biura i stanowią inspirujące i funkcjonalne rozwiązanie do wnętrz. Jest to szczególnie ważne w przypadku biur na planie otwartym, gdzie pracownicy są narażeni na hałas otoczenia, który zakłóca ich koncentrację.

Panele akustyczne działają jak gąbka dźwiękowa, która pochłania rozpraszające dźwięki i redukuje pogłos, zapewniając komfort akustyczny w środowisku pracy. Panele wykonane są z pianki akustycznej oferującej pochłanianie dźwięku w klasie A (dla panelu 68 mm) lub C (dla panelu 48 mm).

Dzięki lekkiej konstrukcji te panele akustyczne są łatwe w transporcie i montażu. MODUS LIGHT są dostępne w trzech wariantach: panele ścienne i sufitowe, panele wiszące oraz panele sufitowe Armstrong .

Realizuj swoje kreatywne pomysły, używając paneli akustycznych o trzech różnych rozmiarach i dwóch różnych głębokościach. Możesz także wybierać z naszej szerokiej gamy tkanin i różnorodnych wariantów kolorystycznych.

3
Rozmiary
2
Głębokości
10
Lat gwarancji