0   /   100
ZEDO

ZEDO

Przewiń w dół

ZEDO: Inspirujące miejsce spotkań

Nowoczesne biuro to miejsce, w którym przyjemnie i komfortowo się pracuje. Ale to już nie wystarcza. Ważne jest nie tylko oferowanie ergonomicznego stanowiska pracy, które spełnia fizjologiczne i technologiczne potrzeby pracowników, ale także inspirowanie ich do pracy, zmiany i doskonalenia każdego dnia. Niebanalne środowisko pracy sprawia, że pracownicy są bardziej zaangażowani, budują i utrzymują bliższą relację z firmą.

Stoły konferencyjne ZEDO to część inspirującej i elastycznej kolekcji biurek o oryginalnym designie.

9
Kolorów blatów
4
Kolory nóg
10
Lat gwarancji

Oryginalny design

Głównym elementem projektu ZEDO jest okrągła metalowa noga na zewnętrznej części stołu z kolorową zaślepką. Ta noga jest również bazą, która umożliwia dodawanie różnych akcesoriów. Paolo Pampanoni, autor projektu ZEDO, podkreśla, że ​​nawet drobny szczegół może mieć duży wpływ na charakter mebla, a tym samym biura. Oryginalny design biurek daje bardzo szerokie możliwości łączenia kolorów nóg, zaślepek i akcesoriów, aby stworzyć niepowtarzalny klimat miejsca pracy.

Dwa kształty blatu

Stoły konferencyjne ZEDO są dostępne z krawędziami kwadratowymi lub zaokrąglonymi. W zależności od wybranego rozmiaru biurka, przy jednym biurku może wygodnie współpracować od czterech do sześciu osób.

Inne produkty z kolekcji ZEDO


Warning: Undefined variable $post in /home/server135179/ftp/_WEB/www.prsmeble.pl/wp-content/plugins/insert-php-code-snippet/shortcode-handler.php(100) : eval()'d code on line 9