0   /   100
Silent room

SILENT ROOM M

Przewiń w dół

SILENT ROOM: Twoja strefa komfortu!

OPEN SPACE oznacza więcej przestrzeni, więcej światła, więcej swobody i... więcej hałasu. Każdego dnia pracownicy stają przed coraz większymi wyzwaniami związanymi ze znalezieniem spokojnego miejsca do prowadzenia spotkań, rozmów telefonicznych czy po prostu skupienia się na pracy.

"Pokój w pokoju" to prosty sposób na powstrzymanie zakłóceń związanych z hałasem i zwiększenie produktywności pracowników.

3
Rozmiary budek
80
Konfiguracji
10
Lat gwarancji

Mniej hałasu, mniej chaosu

Dzięki specjalnej konstrukcji  SILENT ROOM zapewnia odpowiedni poziom pochłaniania dźwięku, co oznacza, że blokuje zarówno hałas przychodzący, jak i wychodzący. Wewnętrzne ściany akustyczne mają doskonałe właściwości dźwiękochłonne, które pomagają wyeliminować pogłos w pomieszczeniu, pozwalając użytkownikom cieszyć się przytulną i przyjemną atmosferą.

Na kameralne spotkania

Przestrzeń SILENT ROOM M przeznaczona dla dwóch użytkowników jest idealna na kameralne spotkania twarzą w twarz. Możesz wybrać prosty stół z fotelami wypoczynkowymi lub wysoki stół z pasującymi wysokimi krzesłami.

Design

SILENT ROOM oferuje różnorodne opcje projektowe, aby móc stworzyć spersonalizowany design i pożądany funkcję w biurze. Nasza gama materiałów i kolorów harmonijnie się uzupełnia i tworzy ciepłą, domową i relaksującą atmosferę. Ze względu na swój unikalny design, SILENT ROOM można ustawić w dowolnym miejscu w biurze: w środku przestrzeni biurowej lub przy ścianie.

Inne produkty z kolekcji SILENT ROOM


Warning: Undefined variable $post in /home/server135179/ftp/_WEB/www.prsmeble.pl/wp-content/plugins/insert-php-code-snippet/shortcode-handler.php(100) : eval()'d code on line 9