0   /   100

Rekomendacje

"Firma Proffice-Solutions Sp. z o.o. profesjonalnie wykonała swoje zadanie, począwszy od zaprojektowania i wizualizacji pomieszczeń biurowych na dostawie i montażu, zamówionych mebli kończąc. Firma wykazała się ponadto świetną organizacją robót i profesjonalnym wykonawstwem."

Zbigniew Barłóg - Prezes Zarządu, MetalBark
"Firmę wyróżnia solidność, profesjonalizm, które są połączone z osobistym zaangażowaniem we współpracę oraz wyczuleniem na indywidualne potrzeby klienta. Usługi świadczone były ku naszemu zadowoleniu, terminowo i bez jakichkolwiek zastrzeżeń. Dzięki temu Firma Proffice-Solutions zyskała u nas bardzo dobrą opinię pozwalającą polecić ją jako sprawdzonego Partnera…"

Piotr Kotras - Prezes, Torimex-Chemicals Ltd. Sp. z o.o.
"Przedsiębiorstwo Proffice-Solutions oprócz konkurencyjnej ceny, zaproponowało jako wartość dodaną profesjonalną usługę aranżacji wnętrz, jak i montaż mebli na terenie Spółki Clariant Polska. Z pełna odpowiedzialnością możemy polecić firmę Proffice-Solutions Sp. z o.o."

Mirosława Janiszewska - Zastępca Prezesa Zarządu, Clariant Polska Sp. z o.o.
"Prace montażowe zostały wykonane zgodnie z założonym harmonogramem i naszymi wymaganiami a współpraca przebiegała bezkonfliktowo i sprawnie… Pogodne i profesjonalne podejście pracowników Proffice-Solutions Sp. z o.o. do klienta gwarantuje firmie dobrą opinię"

Mariusz Kowalczyk - Prezes Zarządu, AZ Armaturen Polska Sp. z o.o.
"Chcemy podkreślić autentyczne zaangażowanie, profesjonalizm i wysokie kompetencje pracowników firmy Proffice-Solutions Sp. z o.o. Wszelkie wyznaczone przez nas zadania zostały wykonane rzetelnie i z dbałością o należytą jakość. Szczerze rekomendujemy przedsiębiorstwo Proffice-Solutions Sp. z o.o. jako godnego zaufania i zaangażowanego w projekt partnera."

Dariusz Milczarek - Prezes Zarządu, Sandler Training Polska Sp. z o.o.
"Polecamy firmę Proffice-Solutions jako rzetelnego i kompetentnego partnera w zakresie doboru mebli. Z powierzonych zadań wywiązała się szybko, rzetelnie i bez zastrzeżeń."

Krzysztof Świątczak - Prezes Zarządu, 3S IT
"Pragnę podkreślić wysokie kwalifikacje pracowników firmy Proffice- Solutions, wychodzących naprzeciw potrzebom klienta, zawsze znajdujących najlepsze rozwiązania dzięki swojej wiedzy doświadczeniu…"

Antonio Melone - Prezes Zarządu, Indesit
"Firma Proffice-Solutions, spośród tak szerokiego zakresu firm o podobnym charakterze działalności, wyróżniła się wysoką jakością usług oraz atrakcyjną ofertą cenową. Na podkreślenie zasługuje także miła i kompetentna obsługa, profesjonalizm oraz rzetelność kadry pracowniczej, która wykazała się zrozumieniem naszych potrzeb jako klienta."

Sylwia Świątczak - Manager ds. marketingu, Tree Development Group