0   /   100
Silent room

SILENT ROOM XL

Przewiń w dół

SILENT ROOM: Twoja strefa komfortu!

OPEN SPACE oznacza więcej przestrzeni, więcej światła, więcej swobody i... więcej hałasu. Każdego dnia pracownicy stają przed coraz większymi wyzwaniami związanymi ze znalezieniem spokojnego miejsca do prowadzenia spotkań, rozmów telefonicznych czy po prostu skupienia się na pracy.

"Pokój w pokoju" to prosty sposób na powstrzymanie zakłóceń związanych z hałasem i zwiększenie produktywności pracowników.

4
Rozmiary budek
80
Konfiguracji
10
Lat gwarancji

Mniej hałasu, mniej chaosu

Dzięki specjalnej konstrukcji  SILENT ROOM zapewnia odpowiedni poziom pochłaniania dźwięku, co oznacza, że blokuje zarówno hałas przychodzący, jak i wychodzący. Wewnętrzne ściany akustyczne mają doskonałe właściwości dźwiękochłonne, które pomagają wyeliminować pogłos w pomieszczeniu, pozwalając użytkownikom cieszyć się przytulną i przyjemną atmosferą.

Przestronny

Przestronne pomieszczenie akustyczne przeznaczone dla ośmiu osób zapewnia wysoki poziom komfortu, nie ograniczając przy tym swobody ruchów. SILENT ROOM XL pozwala na stworzenie spersonalizowanej przestrzeni, która najlepiej odpowiada potrzebom Twojego firmy. Na ważne spotkania biznesowe wybierz zwykły stół lub wysoki stół z krzesłami. Stolik kawowy i wygodne fotele będą idealną opcją na niezobowiązujące spotkania zespołu i warsztaty w bardziej relaksującej atmosferze. Możesz być pewien, że będziesz mógł kontynuować ważną rozmowę lub prezentację nawet wtedy, gdy w Twoim urządzeniu wyczerpie się bateria. Dla wygody użytkowników pomieszczenie wyposażone jest w zasilacz (dostępny z różnymi złączami).

Design

SILENT ROOM oferuje różnorodne opcje projektowe, aby móc stworzyć spersonalizowany design i pożądany funkcję w biurze. Nasza gama materiałów i kolorów harmonijnie się uzupełnia i tworzy ciepłą, domową i relaksującą atmosferę. Ze względu na swój unikalny design, SILENT ROOM można ustawić w dowolnym miejscu w biurze: w środku przestrzeni biurowej lub przy ścianie.

Inne produkty z kolekcji SILENT ROOM


Warning: Undefined variable $post in /home/server135179/ftp/_WEB/www.prsmeble.pl/wp-content/plugins/insert-php-code-snippet/shortcode-handler.php(100) : eval()'d code on line 9