0   /   100
MOTION

MOTION

Przewiń w dół

MOTION sprawia, że idziesz do przodu!

System biurek z elektryczną regulacją wysokości zaprojektowany z myślą o dynamicznym stylu pracy. Regularna zmiana postawy poprawia samopoczucie i koncentrację, a ergonomiczne i dobrze zorganizowane miejsce pracy wywołuje pozytywne emocje. System dostępny jest jako stoły pojedyncze lub typu bench przeznaczone do elastycznej aranżacji stanowisk pracy, a także do pracy indywidualnej lub grupowej.

11
Kolorów blatów
2
Kolory nóg
10
Lat gwarancji

Indywidualna regulacja

Możesz regulować wysokość biurka za dotknięciem przycisku lub za pomocą pilota Bluetooth ze smartfona. Każdy pracownik pracujący przy biurku typu bench może indywidualnie regulować wysokość swojego biurka. Możesz zapisać swoje preferencje dotyczące wzrostu, aby uzyskać najwygodniejszą pozycję do pracy. Korzystając z aplikacji LINAK, możesz również otrzymywać przypomnienia o zmianie pozycji siedzącej i stojącej.

Cztery rodzaje przycisków

Oferujemy wiele różnych przycisków, od wersji podstawowej z funkcją Up/Down po te z funkcją pamięci, zintegrowanym Bluetooth i przypomnieniem świetlnym LED, które sprzyjają większej aktywności w miejscu pracy.

Funkcja antykolizyjna

Biurko jest często otoczone innymi przedmiotami. Podczas gdy biurko o regulowanej wysokości jest w ruchu, może przypadkowo zderzyć się z szafką, jeśli zostanie opuszczone do końca. Aby temu zapobiec, zarówno 2-poziomowy, jak i 3-poziomowy czujnik stóp automatycznie zatrzyma ruch biurka, jeśli wykryje przeszkodę na swojej drodze. Rozwiązanie antykolizyjne ogranicza szkody materialne w przypadku kolizji biurka z twardym przedmiotem.

Porządek

Dzisiejszych przestrzeni roboczych nie można sobie wyobrazić bez wielu urządzeń elektronicznych. Nieuchronnie stajemy więc przed pytaniem, co zrobić z bałaganem spowodowanym tymi wszystkimi kablami elektrycznymi i internetowymi? System biurek MOTION został zaprojektowany ze szczególnym uwzględnieniem funkcjonalnych rozwiązań zarządzania kablami, które można dostosować do konkretnych potrzeb.

Design

Biurka MOTION oferują do wyboru dwa różne wzory nóg. Metalowe nogi w kształcie litery H zapewniają więcej miejsca do poruszania się i przechowywania. Ci, którzy pragną większej prywatności, mogą wybrać biurko z panelowymi nogami, które optycznie zasłaniają przestrzeń pod biurkiem i dodają mu estetyki.

MOTION bez ograniczeń!