0   /   100
MY-SPACE

MY SPACE

Przewiń w dół

Łatwy w montażu, łatwy w użyciu, akustyczny!

Potrzebujesz wydzielić poszczególne stanowiska pracy lub zaaranżować różne obszary funkcjonalne w jednej przestrzeni? Stwórz odpowiednią kombinację MY SPACE za pomocą zaledwie trzech rodzajów ekranów akustycznych. Szybko dostosuj biuro do zmieniających się potrzeb dzięki łatwemu i prostemu montażowi a dodatkowo zadbaj o komfort dźwiękowy użytkowników!

80
Konfiguracji kolorystycznych
5
Szerokości biurek i paneli
2
Wysokości paneli

Akustyczność

MY SPACE to doskonały wybór na zmniejszenie ogólnego poziomu hałasu w biurze, ponieważ ekrany akustyczne wypełnione są specjalną pianką dźwiękochłonną i pokryte wybraną przez Ciebie tapicerką. Ten produkt jest zgodny z klasą akustyczną C i został przetestowany przez niezależne laboratorium akustyczne.

Modułowość

Szeroka gama zastosowań i konfiguracji modułowych ekranów akustycznych pozwala łatwo dostosować meble do różnych potrzeb planowania biura- od prywatnych mini-pokojów po obszary do pracy zespołowej. Ten system zapewnia wygodne miejsce pracy, pozwala zdystansować się od hałasu otoczenia i otwiera nowe możliwości „biura w biurze”. Różnorodność połączeń ekranów akustycznych pozwala na budowanie różnych konstrukcji i daje swobodę w tworzeniu niemal każdej pożądanej przestrzeni roboczej.

Elastyczność

Ekrany akustyczne MY SPACE dostępne są w 5 różnych szerokościach (800mm, 1000mm, 1200mm, 1400mm, 1600mm) i 2 różnych wysokościach (1320mm, 1620mm).

Wyróżnij swoje biuro z MY SPACE!