0   /   100
Nova

NOVA O

Przewiń w dół

NOVA: nowoczesna klasyka

Nawet sama nazwa wywodząca się z łacińskiego słowa oznacza coś „nowego”. Jeśli zmienisz teksturę biurka lub kolor nóg, będziesz mógł stworzyć zupełnie nowe biurko. Uniwersalne wzornictwo i funkcjonalny system biurek pozwalają wybierać spośród wielu kombinacji i dopasować je do każdej przestrzeni biurowej.

9
Kolorów blatów
4
Kolory nóg
10
Lat gwarancji

Noga O

Nogi do biurek NOVA występują w trzech różnych wzorach: w kształcie U, A i O. Kwadratowe nogi biurka nie przytłaczają przestrzeni roboczej. Nogi do biurek w kształcie litery O wyróżniają się tym, że można dodatkowo zamówić specjalną przegrodę przeznaczoną do biurek dwu- i czteroosobowych.

Prywatność

Nowoczesne biura są w przeważającej mierze otwarte, co sprawia, że coraz trudniej jest chronić pracowników przed negatywnymi czynnikami wpływającymi na ich samopoczucie. Zapewnij im trochę prywatności i pomóż im utrzymać koncentrację. Wszystkie biurka mogą zostać wyposażone w panele oddzielające w kilku wariantach wizualnych.

Uniwersalne rozwiązanie dla Twojego biura!

Realizacje z wykorzystaniem produktu

Inne produkty z kolekcji NOVA


Warning: Undefined variable $post in /home/server135179/ftp/_WEB/www.prsmeble.pl/wp-content/plugins/insert-php-code-snippet/shortcode-handler.php(100) : eval()'d code on line 9