0   /   100
Nova

NOVA U

Przewiń w dół

NOVA: nowoczesna klasyka.

Nawet sama nazwa wywodząca się z łacińskiego słowa oznacza coś „nowego”. Jeśli zmienisz teksturę biurka lub kolor nóg, będziesz mógł stworzyć zupełnie nowe biurko. Uniwersalne wzornictwo i funkcjonalny system biurek pozwalają wybierać spośród wielu kombinacji i dopasować je do każdej przestrzeni biurowej.

9
Kolorów blatów
4
Kolory nóg
10
Lat gwarancji

Noga U

Regularne nogi w kształcie litery U to uniwersalne rozwiązanie projektowe. Nogi do biurka NOVA występują w trzech różnych wzorach: w kształcie litery U, A i O.

Ruchomy blat

W miejscu pracy często mamy do czynienia z wieloma kablami do podłączenia różnych urządzeń IT. Wybierz funkcjonalne biurka NOVA U Slide z blatem push/pull. Znacznie wygodniejsze będzie ułożenie kanału kablowego, dostęp do zasilacza oraz prowadzenie kabli. Te biurka opierają się na bardzo prostej zasadzie: aby uzyskać dostęp do kanału kablowego, pociągnij biurko do siebie; jeśli chcesz ukryć kable, po prostu lekko popchnij blat.

Prywatność

Nowoczesne biura są w przeważającej mierze otwarte, co sprawia, że coraz trudniej jest chronić pracowników przed negatywnymi czynnikami wpływającymi na ich samopoczucie. Zapewnij im trochę prywatności i pomóż im utrzymać koncentrację. Wszystkie biurka mogą zostać wyposażone w panele oddzielające w kilku wariantach wizualnych.

Uniwersalne rozwiązanie dla Twojego biura!

Realizacje z wykorzystaniem produktu

Inne produkty z kolekcji NOVA


Warning: Undefined variable $post in /home/server135179/ftp/_WEB/www.prsmeble.pl/wp-content/plugins/insert-php-code-snippet/shortcode-handler.php(100) : eval()'d code on line 9