0   /   100
worklab

WORKLAB

Przewiń w dół

WORKLAB: stwórz bardziej dynamiczne miejsce pracy

WORKLAB to wielofunkcyjny mebel, który pozwala wygodnie korzystać ze ściany konferencyjnej, tablicy, tymczasowego miejsca pracy, lub stworzyć prywatną przestrzeń tam, gdzie jest to najbardziej potrzebne. Połączenie tych wszystkich funkcji tworzy nowoczesne i dynamiczne środowisko, w którym panuje przepływ pomiędzy pracą indywidualną a pracą zespołową.

3
Elementy bazowe
10
Lat gwarancji

Mobilność

Ten wielofunkcyjny mebel został zaprojektowany przez włoskie studio projektowe Baldanzi & Novelli. Konstrukcja WORKLAB opiera się na metalowej ramie, która jest solidna, trwała i łatwa do czyszczenia. Jego kształt jest prosty, ale równocześnie wyróżnia się w tradycyjnym środowisku pracy. Duże kółka są integralną częścią projektu WORKLAB, zapewniając mobilność tego mebla i wzmacniając jego niepowtarzalny wizerunek.

Potrójna funkcjonalność

Nowoczesne biuro jest jak żywy organizm, który dostosowuje się do potrzeb pracowników, różnego rodzaju wykonywanych przez nich zadań i pomaga efektywniej wykonywać ich pracę. Wielofunkcyjny mebel WORKLAB został zaprojektowany z myślą o stale zmieniającym się środowisku pracy. Składa się z pojedynczej ramy, która może pełnić trzy różne funkcje: ściany konferencyjnej, tymczasowego miejsca pracy oraz regału. Według projektantów Baldanzi & Novelli WORKLAB nie jest ani regałem na książki, ani biurkiem, ani szafką – jest tym wszystkim! Wybierz jeden z gotowych modeli bazowych i zmieniaj elementy, aby stworzyć mebel, który najlepiej odpowiada Twoim potrzebom.

Akcesoria

Gdy już spersonalizujesz model, który jest dla Ciebie odpowiedni, możesz również zamówić dodatkowe akcesoria: haczyk, półkę lub panele boczne, aby uzyskać dodatkową funkcjonalność. Dzięki tym akcesoriom będziesz mógł wygodnie przechowywać rzeczy lub tworzyć bardziej prywatne przestrzenie. Staną się również zabawnymi elementami wystroju wnętrza.

Inne produkty z kolekcji WORKLAB