0   /   100
ZEDO

ZEDO

Przewiń w dół

ZEDO: Inspirujące miejsce pracy

ZEDO to inspirujący i elastyczny system biurek o wyrazistym designie ze starannie dobranymi kolorowymi dodatkami, które pomogą Ci stworzyć miejsca pracy o niepowtarzalnym charakterze.

9
Kolorów blatów
4
Kolory nóg
10
Lat gwarancji

Oryginalny design

Głównym elementem projektu ZEDO jest okrągła metalowa noga na zewnętrznej części stołu z kolorową zaślepką. Ta noga jest również bazą, która umożliwia dodawanie różnych akcesoriów. Paolo Pampanoni, autor projektu ZEDO, podkreśla, że ​​nawet drobny szczegół może mieć duży wpływ na charakter mebla, a tym samym biura. Oryginalny design biurek daje bardzo szerokie możliwości łączenia kolorów nóg, zaślepek i akcesoriów, aby stworzyć niepowtarzalny klimat miejsca pracy.

Kolorowe półki

Kolorowe metalowe półki tworzą charakterystyczny i stylowy wygląd. Półki o różnej formie można łączyć ze sobą. W ten sposób utrzymasz porządek na biurku wykorzystując dodatkową powierzchnię. Półki są łatwe do czyszczenia i dezynfekcji.

Przechowywanie

Dzięki technologii cyfrowej nowoczesne miejsce pracy staje się mniej zagracone i nie wymaga już wielu szafek. Minimalistyczne szuflady i otwarte wnęki z wyściółką z filcu PET świetnie sprawdzą się w takim przypadku. Wszystkie akcesoria z kolekcji biurek ZEDO – szuflady, półki i zasilacze – zachowują ciągłość zestawień kolorystycznych metalu i funkcjonalności.

Zasilanie

Wyjątkowe stacje elektryczne idealnie komponują się z całą koncepcją projektową dzięki doborowi koloru metalu i zaokrąglonym formom. Zasilacz można zamontować na biurku lub pod biurkiem, zapewniając wygodny i szybki dostęp do prądu.

ZEDO zmienia się wraz z użytkownikiem!