0   /   100
ACTIVE

B-ACTIVE

Przewiń w dół

B-ACTIVE: ciesz się większą aktywnością fizyczną!

B-ACTIVE to praktyczne biurko z elektryczną regulacją wysokości, które oznacza ergonomię i jakość. Jest to optymalne rozwiązanie, które pomaga stworzyć nowoczesne środowisko pracy, przez co pozytywnie wpływa na samopoczucie pracowników.

2
Silniki
2
Rodzaje nóg
10
Lat gwarancji

Uniwersalny design

B-ACTIVE oferuje wszystko, czego potrzebujesz, aby pomóc Ci zachować aktywność fizyczną, wygodę i produktywność podczas pracy. Dzięki lekkiej konstrukcji biurko jest łatwe w transporcie. Dzięki kompaktowej konstrukcji i tradycyjnym kształtom biurko B-ACTIVE można łatwo dostosować do wielu różnych typów i rozmiarów miejsc pracy, niezależnie od tego, czy jest to biuro czy dom.

Idealna wysokość

Dzięki szerokiemu zakresowi regulacji wysokości (705-1175 mm), biurko B-ACTIVE pozwoli pracownikom łatwo dostosować optymalną wysokość biurka za pomocą sterownika. Funkcja pamięci pozwala użytkownikom zapisać dwie preferencje wysokości biurka dla dodatkowej wygody.

System antykolizyjny

Dla większego bezpieczeństwa w miejscu pracy B-ACTIVE posiada zintegrowaną funkcję antykolizyjną oraz funkcję zabezpieczającą biurko przed przeciążeniem. Wysokość biurka B-ACTIVE zmieniana jest poprzez zadziałanie dwóch silników, co znacznie poprawia stabilność biurka i jego harmonijny ruch.

Detale mają znaczenie

Do wyboru są dwa różne rodzaje metalowych nóg. Stwórz własne, niestandardowe biurko B-ACTIVE, wybierając odpowiednie wykończenie!