0   /   100
MOTION

MOTION

Przewiń w dół

MOTION sprawia, że ​​idziesz do przodu!

System biurek z elektryczną regulacją wysokości zaprojektowany z myślą o dynamicznym stylu pracy. Możliwość pracy w różnych pozycjach poprawia samopoczucie i koncentrację a ergonomiczne i dobrze zorganizowane miejsce pracy budzi pozytywne emocje. System dostępny jest jako stoły pojedyncze lub typu bench przeznaczone do elastycznej aranżacji stanowisk pracy, a także do pracy indywidualnej lub grupowej.

4
Rodzaje przycisków
2
Rodzaje nóg
10
Lat gwarancji

Łatwa regulacja

Możesz regulować wysokość biurka za pomocą przycisku lub za pomocą pilota Bluetooth ze smartfona. Wybierz spersonalizowaną wysokość dla najwygodniejszej pozycji roboczej i zapisz preferencje dotyczące wzrostu. Korzystając z aplikacji LINAK, możesz również otrzymywać przypomnienia o zmianie pozycji siedzącej i stojącej.

Cztery rodzaje przycisków

Oferujemy 4 rodzaje przycisków, od wersji podstawowej z funkcją Up/Down po te z funkcją pamięci, zintegrowanym Bluetooth i przypomnieniem świetlnym LED

Funkcja antykolizyjna

Biurko jest często otoczone innymi przedmiotami. Podczas gdy biurko o regulowanej wysokości jest w ruchu, może przypadkowo zderzyć się z szafką, jeśli opuścisz ją do samego dołu. Aby temu zapobiec czujnik stóp automatycznie zatrzyma ruch biurka, jeśli wykryje przeszkodę na swojej drodze. Rozwiązanie antykolizyjne ogranicza szkody materialne w przypadku kolizji biurka z twardym przedmiotem.

Noga płytowa

Biurko z panelowymi nogami jest idealne dla tych, którzy cenią sobie więcej prywatności. Nogi te wizualnie zasłaniają przestrzeń pod biurkiem i dodają mu estetyki.