0   /   100
ONE

ONE

Przewiń w dół

ONE: idealny do każdego biura

Uniwersalne rozwiązania w zakresie biurek z regulacją wysokości przeznaczone są do nowoczesnego środowiska pracy, doskonale dostosowanego do indywidualnych potrzeb użytkownika. Biurka ONE idealnie nadają się do każdej przestrzeni biurowej ze względu na swój design i świetny stosunek jakości do ceny. Biurko regulowane elektrycznie jest niezastąpionym narzędziem pozwalającym utrzymać produktywność i dobre samopoczucie pracowników w ciągle zmieniającym się środowisku pracy.

1
Silnik
4
Rodzaje nóg
10
Lat gwarancji

Łatwe dostosowanie

Utrzymanie prawidłowej postawy nie tylko podczas siedzenia, ale także podczas stania jest bardzo łatwe. Musisz po prostu wybrać odpowiednią wysokość biurka na podstawie własnego wzrostu. Wysokość biurka można zmienić jednym naciśnięciem przycisku. ONE działa cicho i charakteryzuje się niskim zużyciem energii w trybie bezczynności.

Łatwy w adaptacji

Dzięki uniwersalnej konstrukcji to biurko można z łatwością dostosować do różnorodnych wnętrz. Pracując przy biurku z nogami w kształcie litery T, będziesz mógł cieszyć się swobodą ruchu, ponieważ pod stołem i wokół niego będzie więcej miejsca.

2 rodzaje podstaw do wyboru

Realizacje z wykorzystaniem produktu