0   /   100
DOMINO

DOMINO

Przewiń w dół

DOMINO: nigdy nie przestawaj tworzyć!

Surowy i formalny wystrój wnętrz ustąpił miejsca kreatywności, swobodzie i indywidualności, jeśli chodzi o nowoczesne środowiska biurowe. Meble recepcyjne to pierwsza rzecz, którą widzą Twoi goście wchodząc do Twojego biura i to od nich zależy, jakie pierwsze wrażenie zrobi na nich Twoja firma. Jest wizytówką każdej firmy i wyraża jej charakterystyczny styl.

DOMINO to wyjątkowy mebel, który umożliwi Ci stworzenie rozwiązań miejsca pracy dostosowanych do Twoich potrzeb. Duży wybór tkanin, kolorów i rozmiarów oferuje nieskończoną gamę kombinacji. Zasady są proste: nigdy nie przestawaj tworzyć!

90
Kolorów tkanin
10
Kolorów melaminy
6
Kolorów fornirów

Ergonomiczne miejsce pracy

Ergonomiczne miejsce pracy możesz stworzyć korzystając zarówno ze zwykłych biurek, jak i biurek elektrycznych, które pracownicy mogą regulować na wybraną wysokość. Umożliwi im to okresową zmianę postawy, utrzymując aktywność i zwiększając poziom produktywności.

Przytulna atmosfera i komfort akustyczny

Do aranżacji DOMINO polecamy zastosować ekrany akustyczne MODUS, które pozwolą zachować spójność stylistyczną wnętrza i zapewnią pracownikom poczucie prywatności.

Ukryte kable

Meble recepcyjne DOMINO posiadają wszystkie rozwiązania w zakresie zarządzania kablami, które są niezbędne w ergonomicznym miejscu pracy. Kable elektryczne i internetowe nie będą Ci przeszkadzać, a miejsce na biurku będzie uporządkowane i estetyczne.