0   /   100
Choice

CHOICE

Przewiń w dół

CHOICE: niezbędny atrybut wspólnych przestrzeni

Koncepcja hot desking i praca w oparciu o aktywność stają się coraz bardziej istotne w nowoczesnym biurze. Z tego powodu pojawia się więcej miejsc pracy ze wspólnym biurkiem i tworzy potrzebę przestrzeni do przechowywania rzeczy. Modułowe szafy ubraniowe to wszechstronne rozwiązanie do bezpiecznego przechowywania przedmiotów osobistych i biurowych, do użytku tymczasowego lub całodziennego. Szafki CHOICE mogą być przydatne zarówno dla rezydentów, jak i pracowników mobilnych lub gości biurowych.

4
Rodzaje zamykania
21
Kolorów
10
Lat gwarancji

Modułowy

Stwórz najbardziej odpowiednie kombinacje dla różnych przestrzeni, łącząc moduły szafek CHOICE o tej samej wysokości (917 mm / 1367 mm / 1817 mm). Można również łączyć drzwi o dwóch wysokościach (450 mm / 900 mm) i różnych typach – standardowe i z wycięciem na pocztę lub cyrkulację powietrza.

Personalizacja

Różnorodne rozmiary i rodzaje szafek pozwalają na przechowywanie małych przedmiotów osobistych, po przedmioty o dużych rozmiarach. Dostosuj swoją szafkę za pomocą dodatkowych elementów, takich jak metalowe półki, wizytownik lub wieszak na ubrania.

Kolorowe kombinacje

Locker to świetne narzędzie do wyrażania charakteru  Twojej firmy. Dzięki szafkom CHOICE możesz stworzyć pożądany wizerunek – wyrazisty lub powściągliwy. Oferujemy szeroką paletę kolorów dla Twoich kombinacji.

Cztery rodzaje zamknięcia

Oprócz tradycyjnego zamka na klucz oferujemy również zamek szyfrowy oraz zamki elektroniczne (otwierane na kod lub kartę). Szafki z elektronicznymi zamkami mogą być przeznaczone do użytku osobistego lub być używane przez różnych użytkowników w celach tymczasowych.

Łatwo konfigurowalny system modułowy, który ożywi Twoje biuro!