0   /   100
Arcipelago

ARCIPELAGO WOOD

Przewiń w dół

Ucieknij od hałasu w biurze!

Nowoczesne biura wymagają wielofunkcyjnych przestrzeni roboczych zapewniających pracownikom najlepszą możliwą atmosferę pracy. Ważne jest, aby stworzyć zarówno regularne miejsca spotkań, jak i prywatne przestrzenie.

Meble wypoczynkowe ARCIPELAGO Wood idealnie nadają się do stworzenia zamkniętego „pokoju w pokoju” w biurach na planie otwartym. Służy jako miejsce spotkań i pracy, w którym można odizolować się od hałasu otoczenia.

3
Rodzaje tapicerki
2
Wymiary
10
Lat gwarancji

Adaptacja

To świetne rozwiązanie do spotkań i pracy w każdym biurze. ARCIPELAGO jest idealny do wielu zastosowań: do krótkich  lub dłuższych sesji roboczych, spotkań, pracy zespołowej lub relaksu. Dodatkowo estetyczny design, gładkie kształty i naturalne elementy wprowadzają do biura poczucie ciepła.

Komfort

Wysokie panele ARCIPELAGO Wood służą jako bariery chroniące pracowników przed hałasem w tle, a wygodne siedzenia tworzą idealne miejsce do spędzania czasu.

Funkcjonalne dodatki

W ARCIPELAGO istnieje możliwość zamontowania monitora. Stół wyposażony jest w gniazdo zasilania ze zintegrowanymi złączami USB typu A i C dla dowolnych urządzeń roboczych.

Różnorodność kombinacji dla idealnego dopasowania!

Inne produkty z kolekcji ARCIPELAGO


Warning: Undefined variable $post in /home/server135179/ftp/_WEB/www.prsmeble.pl/wp-content/plugins/insert-php-code-snippet/shortcode-handler.php(100) : eval()'d code on line 9