0   /   100
AIR

AIR Executive

Przewiń w dół

AIR: Czystość i elegancja

Estetyczny, minimalistyczny, a zarazem niezwykle funkcjonalny design AIR Executive zapewnia wyjątkowe poczucie komfortu i otwartości.

3
Kolory metali
6
Kolorów fornirów
2
Grubości blatów
10
Lat gwarancji

Lite drewno

AIR Executive wyróżnia blat z litego drewna fornirowanego i stalowe "diamentowe" nogi, które zapewniają nie tylko elegancki wygląd stołu, ale także jego stabilność. Zintegrowane szuflady wyłożone są wysokiej jakości skórą naturalną.

Zero kabli

Nogi biurka zostały zaprojektowane w sposób, który umożliwia ukrycie całego okablowania i zachowanie czystość wokół miejsca pracy.

Dwie grubości blatu

Blatu biurka dostępne są w dwóch różnych grubościach. Solidny pulpit o grubości 120 mm nadaje stołowi wyrafinowanego charakteru dzięki czemu stanie się centralnym punktem każdego biura. Biurko o grubości 25 mm to uniwersalny wybór do minimalistycznych biur, jego przyjemnie prosta konstrukcja podkreśli wyjątkową konstrukcję nóg.

Inne produkty z kolekcji AIR


Warning: Undefined variable $post in /home/server135179/ftp/_WEB/www.prsmeble.pl/wp-content/plugins/insert-php-code-snippet/shortcode-handler.php(100) : eval()'d code on line 9