0   /   100
MOTION

MOTION Executive

Przewiń w dół

MOTION: nowoczesne biurko dla aktywnego lidera

Możliwość pozostania aktywnym w pracy to ogromny atut i prezent dla naszego zdrowia. Regularna zmiana pozycji ciała pozytywnie wpływa na nasze samopoczucie i pozwala na lepszą koncentrację a ergonomiczne i schludne miejsce pracy wywołuje dobre emocje. Właśnie tego potrzebuje nowoczesny lider: dobrej koncentracji przy podejmowaniu decyzji i dobrego nastroju, który może przesądzić o pozytywnym nastawieniu jego zespołu.

MOTION Executive to system biurek z elektryczną regulacją wysokości, zaprojektowany z myślą o stanowisku pracy dynamicznego lidera. Biurko to jest połączeniem nowoczesnej elegancji i przemyślanej funkcjonalności.

10
Kolorów melaminy
6
Kolorów fornirów
5
Kolorów metali
10
Lat gwarancji

Elegancja i naturalność

Biurko Executive wykonane z forniru prezentuje się elegancko i przeznaczone jest dla osób ceniących naturalność. Blat ma subtelnie fazowaną krawędź, a panel boczny otacza biurko i sprawia, że wygląda bardziej spójnie i stylowo.

Przytulność w prostocie

Biurko MOTION Executive z wykończeniem melaminowym nie posiada panelu bocznego i wygląda bardziej prosto i skromnie. W porównaniu z blatem fornirowanym, blat melaminowy posiada obrzeże ABS. Biurko takie wnosi do wnętrza przytulność poprzez swoją prostotę.

Odkryj swój styl i indywidualność

Stwórz takie biurko, które najlepiej będzie pasować do Twojego wnętrza i osobowości. MOTION Executive może mieć aż 36 kombinacji! Aby podkreślić elegancję i stworzyć wrażenie luksusu, postaw na naturalne wykończenia. Wkładka nogi panelowej może być wykonana z czarnego, szarego HPL Fenix lub białego HPL. W przypadku kombinacji melaminy będziesz mieć do wyboru 8 kolorów blatu, natomiast wstawka nogi może być biała, czarna lub perłowo-szara.

Minimalistyczna czystość lub uporządkowana schludność

W zależności od rodzaju wykonywanej pracy możesz wybierać spośród dwóch typów biurek MOTION Executive. Nowoczesne technologie sprawiają, że nie musimy mieć na biurku mnóstwa rzeczy, bo dziś coraz więcej zadań możemy wykonywać na smartfonach czy laptopach. Dla tak pracującego dyrektora idealnym, oszczędzającym miejsce wyborem będzie minimalistyczne biurko bez komody i szuflad. Jeżeli jednak istnieje zapotrzebowanie na funkcjonalną przestrzeń do przechowywania rzeczy osobistych, można wybrać komodę po lewej lub prawej stronie.

Funkcjonalne przechowywanie

Drzwi komody biurka MOTION otwierają za pomocą mechanizmu push to open. Cztery dostępne szuflady nie posiadają wystających uchwytów, co potęguje wrażenie czystego miejsca pracy. Łatwo dostępna szuflada znajdująca się w górnym rogu jest bardzo wygodna do przechowywania kosztowności. Dla zapewnienia bezpieczeństwa szufladę można zamknąć z boku. Istnieje również możliwość zamówienia wkładu materiałowego do szuflady w wybranym przez Ciebie kolorze.

Zero kabli

Ogólnie rzecz biorąc, wszystkie przewody elektryczne i internetowe nie tylko utrudniają nam pracę i czynią ją mniej wygodną i przyjemną, ale także rujnują piękne wnętrze biura. Aby tego uniknąć, wiele uwagi poświęcono znalezieniu funkcjonalnych rozwiązań w zakresie okablowania i innych problemów związanych z energią elektryczną. Kable spiralne pomagają stworzyć wrażenie schludności. Możesz wybrać, czy chcesz uzyskać dostęp do gadżetów elektronicznych i ładować je w zintegrowanych blokach zasilania za pomocą gniazd z klapką lub przelotek

System antykolizyjny

Biurko często jest otoczone innymi rzeczami lub meblami. Zmieniając wysokość biurka, możesz przypadkowo uderzyć w kontenerek lub komodę. Można tego jednak uniknąć. Biurko MOTION EXECUTIVE jest zintegrowane z czułym modułem rozwiązań opartym na żyroskopie, który wykrywa zarówno twarde, jak i miękkie przeszkody. Moduł antykolizyjny wykrywa nawet niewielkie przechylenie biurka podczas jego podnoszenia lub opuszczania.

Łatwy w użyciu

Najniższa pozycja biurka elektrycznego MOTION Executive wynosi 700 mm, natomiast najwyższa wysokość 1200 mm. Wysokość biurka można regulować naciskając przycisk lub za pomocą aplikacji do zdalnego sterowania poprzez Bluetooth na wybranym urządzeniu mobilnym. Możesz zapisać najwygodniejsze pozycje. Korzystając z aplikacji LINAK, możesz także otrzymać przypomnienie o konieczności zmiany pozycji ciała: wstać lub usiąść.