0   /   100
MOVE&LEAD

MOVE&LEAD

Przewiń w dół

MOVE&LEAD: Twój najlepszy ruch!

MOVE&LEAD to minimalistyczny, elegancki i funkcjonalny system mebli gabinetowych dla nowoczesnego lidera. Pomaga pozostać w ruchu i być aktywnym nawet przy biurku. Ruszaj się, zachowaj zdrowie i produktywność!

6
Kolorów fornirów
4
Kolory HPL Fenix
10
Lat gwarancji

Ergonomia

System mebli biurowych dla kadry kierowniczej MOVE&LEAD łączy w sobie to, co najlepsze w ergonomii i najnowocześniejszej technologii, i jest przeznaczony dla aktywnych liderów. Wysokość można regulować w zakresie od 740 mm do 1300 mm, dzięki czemu biurko można łatwo dostosować do własnych potrzeb.

Minimalizm - nowy luksus

Cechą charakterystyczną mebli gabinetowych MOVE&LEAD jest dojrzały i minimalistyczny design. Czyste, eleganckie linie, płynne przejścia i subtelne połączenia materiałów gwarantują silny efekt wizualny w każdym biurze. Wykończenie HPL Fenix, naturalny fornir dębowy, jesionowy lub orzechowy oraz powierzchnie ze stali nierdzewnej polerowanej tworzą harmonijną całość i dają poczucie subtelnego luksusu.

Porządek

Biurko MOVE&LEAD posiada wbudowany zasilacz 110-230V AC. Dostęp do ukrytych przewodów można uzyskać otwierając elegancką, minimalistyczną pokrywę. Przewody i kable poprowadzone są przez subtelny otwór w kształcie trójkąta z oryginalną osłoną w kolorze pasującym do blatu lub naturalnego drewna. Biurko MOVE&LEAD posiada również wbudowaną, najlepszą w swojej klasie bezprzewodową ładowarkę Qi (15W) do urządzeń mobilnych.

 

Wszystko czego potrzebujesz

Oprócz biurek o stałej lub regulowanej wysokości, system mebli dla kadry kierowniczej MOVE&LEAD obejmuje również rozwiązania do przechowywania, dzięki którym artykuły biurowe i rzeczy osobiste będą zawsze pod ręką. Szuflady szafki biurkowej ze specjalnymi wkładami zapewnią dobrą organizację przestrzeni pracy. Wykorzystując wszystkie elementy systemu mebli MOVE&LEAD, w tym biurko, regał, szafki i półki, można stworzyć reprezentacyjną i funkcjonalną przestrzeń do pracy menedżerskiej.