0   /   100
ACOUSTIC ARTWORK

ACOUSTIC ARTWORK Ceiling

Przewiń w dół

ACOUSTIC ARTWORK: połączenie akustyki i designu

ACOUSTIC ARTWORK to kolekcja czterech systemów (Przegrody międzybiurkowe, Panele podwieszane, Panele ścienne i akcesoria biurowe), których zadaniem jest poprawa akustyki pomieszczeń. Każdy system obejmuje kilka rodzajów produktów z filcu akustycznego PET. Produkty z linii ACOUSTIC ARTWORK nie tylko poprawiają akustykę, ale także idealnie nadają się do ocieplenia powierzchni biurowej dzięki swojej formie i bogatej kolorystyce.

System sufitowy ACOUSTIC ARTWORK Ceiling składa się z trzech rodzajów produktów akustycznych do sufitów: podwieszanych chmur akustycznych, przegród "fal" akustycznych z filcu PET i paneli akustycznych z filcu PET zarówno do podwieszenia jak i zastosowania jako "armstrong".

12
Kolorów PET
4
Systemy
10
Lat gwarancji

Chmury

Chmury akustyczne z filcu PET to rozwiązanie sufitowe poprawiające akustykę biura. Podobnie jak cień, ta chmura akustyczna jest zawsze tutaj, aby skutecznie pochłaniać dźwięki otoczenia. Za pomocą tych elementów akustycznych stworzysz komfortowe akustycznie środowisko zarówno do pracy, jak i wypoczynku.

Podwieszane przegrody

Te segmenty akustyczne są utworzone z kawałków filcu PET dostępnych w trzech różnych kształtach (zwykły, ostrze, fala). Po ich połączeniu sufity stają się przyciągającymi wzrok kompozycjami dekoracyjnymi. Jest to efektowne rozwiązanie wnętrzarskie do pomieszczeń o podwyższonych wymaganiach akustycznych, takich jak biura na planie otwartym.

Panele sufitowe

Dostępne w dwóch różnych kształtach (okrągłym i prostokątnym) oraz szerokiej gamie kolorów i rozmiarów, panele nie tylko poprawiają akustykę pomieszczenia, ale także elastycznie „dostosowują się” do wymagań funkcjonalnych i estetycznych danej przestrzeni, tworząc atrakcyjny i nowoczesny projekt wnętrz.

Płyty filcowe ARMSTRONG

Stanowią funkcjonalne rozwiązanie akustyczne do sufitów, charakteryzujące się szeroką gamą kolorów i łatwym montażem. Z łatwością dopasuj kolor lub kombinację kolorów do konkretnej koncepcji wystroju wnętrza.

Recykling

Produkty akustyczne z filcu PET zachęcają do odpowiedzialnego korzystania z zasobów i ograniczania ilości odpadów, ponieważ są wykonane z materiałów pochodzących z recyklingu i również nadają się do recyklingu. Produkty te w dotyku przypominają wełnę, ale filc PET jest w rzeczywistości wykonany z tworzywa sztucznego i wykorzystuje ponad 50 procent plastiku pochodzącego z recyklingu.

Właściwości filcu PET

Ten zrównoważony materiał posiada doskonałe właściwości pochłaniania dźwięku. Porowata struktura zapewnia skuteczne pochłanianie hałasu o średniej i wysokiej częstotliwości pomimo niewielkiej grubości produktu, co jest istotne podczas pracy w biurze. Filc PET to miękki i lekki, a jednocześnie mocny i trwały materiał. Dzięki swojej strukturze filc PET można łatwo czyścić i dezynfekować.

Różnorodność

Szeroki wybór kolorów, wzorów i kształtów wyrobów z filcu akustycznego PET daje możliwość nie tylko zapewnienia pracownikom komfortu akustycznego, ale także realizacji niepowtarzalnych pomysłów projektowych, pokonywania wyzwań związanych z wyposażeniem przestrzeni i podkreślania wyjątkowości stylu aranżacji wnętrz

Inne produkty z kolekcji ACOUSTIC ARTWORK


Warning: Undefined variable $post in /home/server135179/ftp/_WEB/www.prsmeble.pl/wp-content/plugins/insert-php-code-snippet/shortcode-handler.php(100) : eval()'d code on line 9