0   /   100
ACOUSTIC ARTWORK

ACOUSTIC ARTWORK Wall

Przewiń w dół

ACOUSTIC ARTWORK: połączenie akustyki i designu

ACOUSTIC ARTWORK to kolekcja czterech systemów (Przegrody międzybiurkowe, Panele podwieszane, Panele ścienne i akcesoria biurowe), których zadaniem jest poprawa akustyki pomieszczeń. Każdy system obejmuje kilka rodzajów produktów z filcu akustycznego PET. Produkty z linii ACOUSTIC ARTWORK nie tylko poprawiają akustykę, ale także idealnie nadają się do ocieplenia powierzchni biurowej dzięki swojej formie i bogatej kolorystyce.

System ścienny ACOUSTIC ARTWORK składa się z płyt akustycznych z filcu PET. Oprócz poprawy akustyki, produkty te idealnie nadają się do realizacji różnych koncepcji aranżacji wnętrz.

12
Kolorów PET
5
Kształtów
10
Lat gwarancji

Akustyka

Podobnie jak inne produkty ACOUSTIC ARTWORK, płyty akustyczne z filcu PET pochłaniają część dźwięków otoczenia, zauważalnie redukują pogłos i dodają pomieszczeniu poczucie komfortu akustycznego

Dekoracja

Ściany biura mogą stać się płótnem dla dzieł sztuki. Płytki akustyczne z filcu PET w pięciu kształtach i różnych rozmiarach zostały zaprojektowane, aby uwolnić Twoją kreatywność i idealnie nadają się jako elementy dekoracyjne do różnorodnych przestrzeni biurowych: ścian stref pracy i relaksu, korytarzy i wnęk, które stają się oazami ciszy i spokoju dla relaksu lub wykonywania zadań wymagających większego poziomu koncentracji.

Recykling

Produkty akustyczne z filcu PET zachęcają do odpowiedzialnego korzystania z zasobów i ograniczania ilości odpadów, ponieważ są wykonane z materiałów pochodzących z recyklingu i również nadają się do recyklingu. Produkty te w dotyku przypominają wełnę, ale filc PET jest w rzeczywistości wykonany z tworzywa sztucznego i wykorzystuje ponad 50 procent plastiku pochodzącego z recyklingu.

Właściwości filcu PET

Ten zrównoważony materiał posiada doskonałe właściwości pochłaniania dźwięku. Porowata struktura zapewnia skuteczne pochłanianie hałasu o średniej i wysokiej częstotliwości pomimo niewielkiej grubości produktu, co jest istotne podczas pracy w biurze. Filc PET to miękki i lekki, a jednocześnie mocny i trwały materiał. Dzięki swojej strukturze filc PET można łatwo czyścić i dezynfekować.

Różnorodność

Szeroki wybór kolorów, wzorów i kształtów wyrobów z filcu akustycznego PET daje możliwość nie tylko zapewnienia pracownikom komfortu akustycznego, ale także realizacji niepowtarzalnych pomysłów projektowych, pokonywania wyzwań związanych z wyposażeniem przestrzeni i podkreślania wyjątkowości stylu aranżacji wnętrz

Inne produkty z kolekcji ACOUSTIC ARTWORK


Warning: Undefined variable $post in /home/server135179/ftp/_WEB/www.prsmeble.pl/wp-content/plugins/insert-php-code-snippet/shortcode-handler.php(100) : eval()'d code on line 9