0   /   100
Round

ROUND PET

Przewiń w dół

ROUND: komfort akustyczny i prywatność

Akustyczne ekrany biurkowe zdecydowanie poprawiają środowisko pracy i samopoczucie pracowników w nowoczesnych biurach. Ekrany biurkowe definiują indywidualne miejsce pracy, promują bezpieczeństwo i produktywność. W ten sposób pracownicy mogą pracować z prywatnymi informacjami i koncentrować się na swoich zadaniach.

Ekrany akustyczne ROUND PET to doskonałe rozwiązanie zapewniające wyższy poziom prywatności i komfortu akustycznego pracowników, jednocześnie dając im wystarczającą swobodę dzielenia się swoimi pomysłami z innymi członkami zespołu

5
Szerokości
2
Głębokości
10
Lat gwarancji

Przemyślany projekt

Ekrany akustyczne ROUND PET są częścią systemu biurek ROUND. Główną cechą wyróżniającą system ROUND są okrągłe nogi z rur metalowych. Tożsamość dodatkowo wzmacnia blat z delikatnie zaokrąglonymi krawędziami. Dlatego ekrany biurkowe ROUND PET wraz z biurkami mają zaokrąglone kształty jako główny element projektu.

Szybki montaż

Projektując okucia do ekranów akustycznych ROUND PET, zależało nam na tym, aby montaż był szybki i łatwy, bez kłopotów dla ekipy montażowej lub użytkownika, gdy zaistnieje potrzeba przearanżowania.

Recykling

Produkty akustyczne wykonane z filcu PET są jednym z przykładów naszych starań, aby stać się bardziej zrównoważoną firmą. Produkty te są częścią gospodarki o obiegu zamkniętym: zachęcają do odpowiedzialnego korzystania z zasobów i redukcji odpadów, ponieważ są wykonane z materiałów pochodzących z recyklingu i nadają się również do recyklingu. Produkty te są w dotyku podobne do wełny, ale filc PET jest wykonany z plastiku i wykorzystuje ponad 50% plastiku pochodzącego z recyklingu.

Właściwości PET

Ten trwały materiał ma doskonałe właściwości pochłaniania dźwięku. Porowata struktura zapewnia skuteczne pochłanianie hałasu o średniej i wysokiej częstotliwości pomimo niewielkiej grubości produktu, co jest istotne podczas pracy w biurze. Filc PET jest miękki i lekki, a jednocześnie mocny i wytrzymały materiał idealnie nadaje się do ekranów biurkowych. Posiada również wymagany stopień odporności ogniowej i spełnia obowiązujące wymagania bezpieczeństwa pożarowego. Dzięki swojej strukturze filc PET można łatwo czyścić i dezynfekować.