0   /   100
ZEDO

ZEDO PET

Przewiń w dół

ZEDO: estetyczne i wygodne miejsce pracy

Ekrany akustyczne to świetny sposób na zapewnienie pracownikom w biurze na planie otwartym odrobiny prywatności i zwiększenie ich koncentracji. Ekrany wykonane z filcu PET nie tylko doskonale pochłaniają hałas z otoczenia, ale są również trwałe.

ZEDO PET to ekskluzywne ekrany akustyczne, które są integralną częścią nowoczesnego, estetycznego i wygodnego miejsca pracy.

5
Szerokości
2
Głębokości
10
Lat gwarancji

Przemyślany projekt

Nietypowe gięcie blachy całkowicie ukrywa jej konstrukcję nośną, natomiast przedłużona krawędź osłania koryto kablowe i przewody. W ten sposób miejsce pracy wygląda schludnie i estetycznie.

Akcesoria

W razie potrzeby do ekranu można przymocować tablicę magnetyczną i półkę na drobne przedmioty lub rośliny. Funkcjonalne dodatki metalowe nawiązują do zestawień kolorystycznych systemu biurkowego ZEDO. Wyróżniające się akcesoria dodają wyjątkowego i zabawnego charakteru Twojemu miejscu pracy. Ponadto są bardzo odpowiednim narzędziem do personalizacji Twojego miejsca pracy.

Szybki montaż

Dzięki uchwytom do ekranu ZEDO PET bko i łatwo go zamontować, a w razie potrzeby zdemontować i przenieść.

Recykling

Produkty akustyczne wykonane z filcu PET są jednym z przykładów naszych starań, aby stać się bardziej zrównoważoną firmą. Produkty te są częścią gospodarki o obiegu zamkniętym: zachęcają do odpowiedzialnego korzystania z zasobów i redukcji odpadów, ponieważ są wykonane z materiałów pochodzących z recyklingu i nadają się również do recyklingu. Produkty te są w dotyku podobne do wełny, ale filc PET jest wykonany z plastiku i wykorzystuje ponad 50% plastiku pochodzącego z recyklingu.

Właściwości PET

Ten trwały materiał ma doskonałe właściwości pochłaniania dźwięku. Porowata struktura zapewnia skuteczne pochłanianie hałasu o średniej i wysokiej częstotliwości pomimo niewielkiej grubości produktu, co jest istotne podczas pracy w biurze. Filc PET jest miękki i lekki, a jednocześnie mocny i wytrzymały materiał idealnie nadaje się do ekranów biurkowych. Posiada również wymagany stopień odporności ogniowej i spełnia obowiązujące wymagania bezpieczeństwa pożarowego. Dzięki swojej strukturze filc PET można łatwo czyścić i dezynfekować.

 

Inne produkty z kolekcji ZEDO


Warning: Undefined variable $post in /home/server135179/ftp/_WEB/www.prsmeble.pl/wp-content/plugins/insert-php-code-snippet/shortcode-handler.php(100) : eval()'d code on line 9