0   /   100
SOFT ROCK

SOFT ROCK

Przewiń w dół

SOFT ROCK: inspirowany nową generacją

W związku ze zmianą pokoleniową, pokolenie Y stanowi obecnie największy odsetek osób na rynku pracy. Niesie to ze sobą zmianę w środowisku pracy. Satysfakcja z pracy jest dla milenialsów bardzo ważna. Wierzą również, że zdolność do skutecznej pracy nie powinna ograniczać się do formalnego otoczenia, a miejscem pracy może stać się każde miejsce z dostępem do Internetu i zasilaczem do ładowania laptopa.

Koncentrowanie się na pracy, leżąc wygodnie w wyściełanym fotelu lub z wyciągniętymi nogami na sofie, stało się już codziennością. Swobodne otoczenie tworzy luźną atmosferę, ułatwia interakcje, zwiększa poziom motywacji, zachęcając ludzi do większego skupienia się na bieżących zadaniach i zapewnia inspirację do twórczej pracy.

Otwartość na nowe rzeczy, poczucie wolności i umiejętność szybkiego dostosowywania się do zmieniających się sytuacji były źródłem inspiracji dla kolekcji mebli wypoczynkowych SOFT ROCK. Fotele nie są już tylko częścią salonu. Sofy wypoczynkowe SOFT ROCK subtelnie wtapiają się w wszelkiego rodzaju przestrzenie wypoczynkowe jak i przestrzenie do pracy. Ten modułowy system mebli wypoczynkowych zapewnia większą swobodę i mobilność nowoczesnym biurom oraz promuje bezstresowe podejście do codziennych zadań.

Szeroki zakres zastosowań!