0   /   100
PARTHOS

PARTHOS

Przewiń w dół

PARTHOS: designerskie stoliki

Kolekcję stolików PARTHOS charakteryzuje stylowy, elegancki design z przemyślanymi kształtami zachęcającymi do współpracy. Niezależnie od tego, czy chodzi o sale konferencyjne, przestrzenie współpracy czy strefy relaksu, stoły PARTHOS jednoczą ludzi i stają się przyciągającym wzrok akcentem wnętrza, zarówno w środowisku formalnym, jak i nieformalnym.
12
Kolorów PET
5
Kolorów melaminy
2
Kolory HPL
2
Kolory HPL Fenix

Projekt architektoniczny

Głównym elementem konstrukcyjnym mebli z tej kolekcji jest rzeźbiarska cylindryczna kolumna, która historycznie symbolizowała siłę i stabilność w architekturze. Dzięki nowoczesnej interpretacji ten element klasycznej architektury staje się jednoczącym i wyróżniającym się akcentem projektowym kolekcji stołów PARTHOS. Cylindryczna kolumna pokryta jest filcem PET, którego fakturowy wzór pionowych linii dodatkowo podkreśla nawiązanie do elementów architektury klasycznej.

Okrągłe kształty

Okrągłe stoliki kawowe PARTHOS idealnie nadają się do przytulnych i przyjemnych rozmów przy filiżance kawy lub herbaty.

Recykling

Stoły PARTHOS wykonane są z materiałów nadających się do recyklingu przy wykorzystaniu energii ze źródeł odnawialnych. Meble są trwałe, a ich konstrukcja jest przemyślana. Stoły, które nie są już używane, można łatwo zdemontować, a ich części poddać recyklingowi.

Szeroki wybór wariantów stołów

Inne produkty z kolekcji PARTHOS


Warning: Undefined variable $post in /home/server135179/ftp/_WEB/www.prsmeble.pl/wp-content/plugins/insert-php-code-snippet/shortcode-handler.php(100) : eval()'d code on line 9