0   /   100
ARQUS

ARQUS

Przewiń w dół

ARQUS: nowoczesny luksus z charakterem

Meble menedżerskie wyróżniają się starannie dobranymi, wysokiej jakości materiałami oraz eleganckim designem, a także odzwierciedlają wagę i status ich użytkownika w firmie. Meble te są często duże i solidne. Współpracując z włoską pracownią Orlandini Design, producent postanowił nieco zmienić to utarte wyobrażenie i zachęcić do renowacji przestrzeni menadżerskiej. Stworzyli meble gabinetowe o lekkich, płynnych liniach, zachowując przy tym reprezentacyjny wizerunek tej kategorii mebli.

96
recyklingowalny
6
Kolorów blatów
7
Kolorów nóg
3
Kolory skóry

Nowoczesność

Meble gabinetowe ARQUS charakteryzują się nowoczesną estetyką, która urzeka prostotą i elegancją. Solidna konstrukcja metalowych nóg stołu to charakterystyczny element konstrukcyjny, który dodaje lekkości i trwałości. W kolekcji zastosowano najwyższej jakości materiały – naturalny fornir i skórę, które symbolizują luksus i wyrafinowanie.

Unikalne kształty

Stoły konferencyjne dostępne są z dwoma rodzajami blatów – prostokątnym i w kształcie łódki. Dzięki zaokrąglonym brzegom i szerszej części środkowej ten ostatni ułatwia komunikację i współpracę pomiędzy uczestnikami spotkania. Dzięki temu wszyscy siedzący wokół stołu mają dobrą widoczność.

Recykling 96%

ARQUS składa się z trzech głównych surowców

Metal wykonany w ≤100% z surowców wtórnych. Malowany jest farbami proszkowymi o niskiej emisji lotnych związków organicznych.

Płyta wiórowa wykonana w ~25% z surowców wtórnych. Stosowana przez nas płyta wiórowa charakteryzuje się niską zawartością formaldehydu i spełnia najsurowsze normy – CARB i E05.

Fornir wytwarzany jest z drewna, surowca naturalnego, odnawialnego.

Wskaźnik recyklingu wynosi 96%