0   /   100
nova-wood

NOVA WOOD MULTIPURPOSE

Przewiń w dół

NOVA WOOD: Dotyk natury w Twoim biurze!

Jest to system mebli składający się z różnych typów biurek, ławek, stołów konferencyjnych, stołów wielofunkcyjnych, stołów wysokich i stolików kawowych do wszystkich potrzeb biurowych. NOVA WOOD dodaje Twojemu biuru delikatnego poczucia luksusu i zbliża Cię do natury i domowej atmosfery!

9
Kolorów blatów
2
Kolory nóg drewnianych
10
Lat gwarancji

Drewniana noga

Każdy stół jest wyjątkowy dzięki nogom z litego drewna
jesionowego. Struktura drewna i szerokie słoje tworzą
charakterystyczny wzór a bejcowane i lakierowane
jeszcze bardziej go uwidacznia.

Charakter biura

Biurka NOVA WOOD pozwolą Ci na wykreowanie pożądanego stylu biura, niezależnie od tego, czy chcesz, aby dawało poczucie ciepła i przytulności, przypominało nowoczesne loftowe wnętrze, czy tworzyło atmosferę subtelnego luksusu. Wybierz spośród szerokiej gamy pulpitów i tekstur te, które najlepiej odpowiadają Twoim potrzebom.

Wielofunkcyjna wyspa

Zarówno nasze wysokie, jak i niższe stoły wielofunkcyjne posłużą jako przytulna i stylowa, a jednocześnie praktyczna wyspa biurowa do otwartych przestrzeni spotkań. Niezależnie od tego, czy jest to krótkie spotkanie na stojąco, nieformalna rozmowa między kolegami, spontaniczne spotkanie zespołu, przerwa na lunch lub kawę w salonie – ten stół z pewnością stanie się atrakcją Twojej przestrzeni spotkań.

Funkcjonalne akcesoria

Za pomocą akcesoriów możesz stworzyć funkcjonalną i niepowtarzalnie stylizowaną przestrzeń. Do nóg stołu można łatwo przymocować ekran lub tablicę do pisania. Tymczasem regały będą idealnym miejscem na pomieszczenie butelek z wodą czy drobnych artykułów biurowych. Rośliny biurowe umieszczone na regałach pomogą stworzyć bardziej domową i intymną atmosferę. Rozwiązania elektryczne zintegrowane z blatem zapewnią wygodny dostęp do zasilania dla sprzętu konferencyjnego.

Mobilność

Mając świadomość, że mobilność i elastyczność to konieczność w dzisiejszych biurach, połączyliśmy trwałą konstrukcję naszego stołu wielofunkcyjnego z opcją, która pozwoli na łatwe przenoszenie stołu z miejsca na miejsce za pomocą kółek. Przemyślana konstrukcja korytka kablowego pozwoli na łatwe i bezpieczne przechowywanie oraz przenoszenie elementów zasilania elektrycznego stołu.

Uniwersalne rozwiązanie dla Twojego biura!

Inne produkty z kolekcji NOVA WOOD


Warning: Undefined variable $post in /home/server135179/ftp/_WEB/www.prsmeble.pl/wp-content/plugins/insert-php-code-snippet/shortcode-handler.php(100) : eval()'d code on line 9