0   /   100
PARTHOS

PARTHOS

Przewiń w dół

PARTHOS: elegancja i styl

Kolekcję stołów PARTHOS charakteryzuje stylowy, elegancki design. Niezależnie od tego, czy chodzi o sale konferencyjne, przestrzenie współpracy czy strefy relaksu, stoły PARTHOS jednoczą ludzi i stają się przyciągającym wzrok akcentem wnętrza.

12
Kolorów PET
5
Kolorów melaminy
2
Kolory HPL
2
Kolory HPL Fenix

Klasyczna architektura

Głównym elementem konstrukcyjnym mebli z tej kolekcji jest rzeźbiarska cylindryczna kolumna, która historycznie symbolizowała siłę i stabilność w architekturze. Dzięki nowoczesnej interpretacji ten element klasycznej architektury staje się jednoczącym i wyróżniającym się akcentem projektowym kolekcji stołów PARTHOS. Cylindryczna kolumna pokryta jest filcem PET, którego fakturowy wzór pionowych linii dodatkowo podkreśla nawiązanie do elementu architektury klasycznej.

Okrągłe kształty

Okrągłe stoły są idealne do przyjemnej współpracy: dobrze się widzimy i słyszymy, aktywnie dzielimy się pomysłami i informacjami, angażujemy się w rozmowę i znajdujemy rozwiązania.

Recykling

Stoły PARTHOS wykonane są z materiałów nadających się do recyklingu przy wykorzystaniu energii ze źródeł odnawialnych. Meble są trwałe, a ich konstrukcja jest przemyślana. Stoły, które nie są już używane, można łatwo zdemontować, a ich części poddać recyklingowi.

Szeroki wybór wariantów stołów

Inne produkty z kolekcji PARTHOS


Warning: Undefined variable $post in /home/server135179/ftp/_WEB/www.prsmeble.pl/wp-content/plugins/insert-php-code-snippet/shortcode-handler.php(100) : eval()'d code on line 9