0   /   100
cambus

COMBUS

Przewiń w dół

COMBUS: więcej niż regał

COMBUS to modułowy system regałów, który nie tylko pełni funkcję tradycyjnego regału, ale jest również dobrym rozwiązaniem do kształtowania i podziału przestrzeni biurowej. Składa się z różnych typów regałów, które są przeznaczone do umieszczenia na otwartej przestrzeni jako samodzielny mebel, przy ścianie lub na szafkach. Kolekcja COMBUS posiada wszystkie kluczowe cechy, aby stać się niezbędną częścią nowoczesnego biura, w którym przenikają się różne typy przestrzeni. Jest funkcjonalna, ma klasyczny design i jest przyjazna dla środowiska.
10
Kolorów melaminy
6
Kolorów metali
12
Kolorów PET
10
Lat gwarancji

Wielofunkcyjny

W kolekcji COMBUS masz do wyboru wiele akcesoriów. Wybieraj spośród zamkniętych lub otwartych półek, z pudełkami i szufladami. Dzięki skrzynkom doniczkowym możesz z łatwością dodać rośliny, aby stworzyć biofilne środowisko biurowe. Rośliny w biurze nie tylko dodają miłego akcentu – zielone przestrzenie poprawiają nam nastrój i redukują poziom stresu, co jest szczególnie ważne w środowisku pracy.

Wykończenie

System regałów COMBUS umożliwia łączenie różnych wykończeń takich jak metal, melamina i filc PET, w celu stworzenia niepowtarzalnych kombinacji.

Recykling 99%

Produkt został opracowany zgodnie z zasadami ekoprojektowania. Zastosowano rozwiązania inżynieryjne, które wykorzystują minimalną niezbędną ilość materiału. Oznacza to, że nie marnujemy niepotrzebnie zasobów. Zastosowanie metalu, melaminy i filcu PET wykonanych z materiałów częściowo pochodzących z recyklingu jest również przyjazne dla środowiska.

Kluczową zaletą tych półek modułowych jest to, że można je łatwo modernizować poprzez wymianę jednego lub drugiego elementu. Jeśli system regałowy nie jest już używany, produkt można zdemontować, posortować i poddać recyklingowi.

Możliwość recyklingu COMBUS wynosi 99%.

Różne opcje dla różnych potrzeb!